1 жовтня ми святкуємо День захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та створення УПА.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця є покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, злагоди Вам та Вашим родинам.Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Здобувачі освіти Кам’янського професійного ліцею створили тематичні колажі «Слава Незламним», а учнівське самоврядування підготувалифлешмоб «Дякуємо ЗСУ».

Флешмоб за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/2890666237644939/permalink/7065719760139545/