Ми козаки за визначенням долі

 

       Святкуванння  Покрови  в Кам’янському професійному  ліцеї вже стало традицією, але цього разу воно було незвичайним.  По-перше, це свято Покрови для нашого навчального закладу  стало ювілейним: рівно 15 років тому на базі КПЛ було створено осередок Запорозького козацтва – Водянський курінь, і саме стільки разів ми вітали наших гостей і учасників козацьких змагань. По-друге, зараз свято Покрови Пресвятої Богородиці в Україні ще більше символічного змісту. Тому що нащадки славного козацтва – наші сини, брати, батьки, друзі, як колись запорозькі козаки, знову боронять рідну неньку – Україну від лихого завойовника. І по-третє - 5 років  14 жовтня оголошено  Днем Захисника України.

 Сучасний козак – це справжній патріот, воїн за духом, який самовіддано воює за честь і свободу , це справжній нащадок  Запорозького козацтва і Захисник України. І саме так ми виховуємо наших молодих козаків , які брали участь в козацьких змаганнях. Всі учасники продемонстрували велику жагу до перемоги, завзяття, силу і справжню козацьку витримку  і звитягу.

   Під час урочистої частини, що передувала козацьким змаганням, усіх учасників свята привітали гості, серед  яких були  І.В.Задорожній – Заступник голови адміністрації Південного району; В.Т.Сидоренко – радник генерального директора ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив»; Е.В.Снітько – голова первинної профспілкової організації ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив»; В.А.Сітіховський – помічник генерального директора «38 відділу інженерно-технічної частини»; Л.А.Школяр – директор середньої загальноосвітньої школи; Н.А.Клімова – директор  середньої загальноосвітньої школи та учні цих шкіл.  Представники  ПАТ «Дніпровського заводу мінеральних добрив»  вручили спортивний інвентар  козакам  Водянського куреня.

    Після захоплюючих змагань всі учасники і гості свята пригощалися  справжньою козацькою кашею.