На території Центрального парку культури і відпочинку міста Кам'янського відбувся інтерактивний профорієнтаційний національний проект «Місто професій».

У парковій зоні було розгорнуто імпровізований містечко, при вході в який кожна дитина у віці від двох до вісімнадцяти років отримував «паспорт» і карту представлених професій, і мав можливість «влаштуватися на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей. «Місто професій» представив близько 40 професій з різних галузей.

Кам’янськийпрофесійний ліцей запропонував відвідувачам взяти участь у інтерактивному квесті «Крокуємо у майбутнє разом». Діти отримали «маршрутні листи», за якими відвідали локації «Столяр», «Зварник», «Штукатур» та «Моя професійна мрія». На кожній  локації учасники мали можливість «зануритись» у світ професії:  поспілкуватися з майстрами і учнями ліцею, приміряти спецодяг,  ознайомитися з обладнанням,  виконати певні практичні дії. Доречним було і консультування психолога з питань вибору майбутньої професії. Наприкінці квесту проводилася лотерея і щасливці отримали солодкі подарунки.