РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Камянського професійного ліцею

з 16.03.2020

      (дистанційне навчання)

                                              

І курс

Понеділок

№№ уроків

 

Каб

ЛП-19

Каб

СТ-19

Каб.

ВАС-19

Каб.

ЕГЗ-19

1.

 

301

Техн.штук. робіт

(Бельмас І.В.)

 

 

201

Українська мова

(Ілюшечкіна О.В.)

204

 

Всесвітня історія

(Шпеньков О.С.)

2.

 

302

Охорона праці

(Мовчан Я.М.)

 

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

201

 

Українська мова

(Ілюшечкіна О.В.)

3.

 

108

Біологія і екологія

(Деміх Н.О.)

 

Виробниче

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

101

 

Технології: Металообробка

(Ковтуновська Н.І.)

4.

 

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

 

навчання

206

 

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

303

 

Математика

(Остренко Л.Л.)

5.

 

204

Всесвітня історія

(Шпеньков О.С.)

 

 

203

Осн.тех. креслення

(Лук’яненко Т.О.)

206

 

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

6.

 

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

 

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

202

 

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

7.

 

202

 

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

108

Біологія і екологія

(Деміх Н.О.)

с/з

 

Фізична культура

(Сідько С.В.)

8.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

104

Технології (автосправа)

(Доля П.Ю.)

201

 

Українська мова

(Ілюшечкіна О.В.)

Вівторок

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

 

 

202

 

Елек. з осн. пром.електр.

(Житкевич Н.Ю.)

3.

 

103

Укр. мова

(Мішкіна О.М.)

 

Виробниче

 

Виробниче

201

Зарубіжна література

(Ілюшечкіна О.В.)

4.

 

103

Укр. література

(Мішкіна О.М.)

 

навчання

 

навчання

201

Українська література

(Ілюшечкіна О.В.)

5.

 

Гурт.

Захист Вітчизни

(Кравченко Н.І.)

 

 

 

 

305

 

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

6.

 

108

Біологія і екологія

(Деміх Н.О.)

 

 

 

 

106

 

Допуски і тех. вимірюв.

(Чаусова Г.А.)

7.

 

201

Зарубіжна література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

 

 

108

Біологія і екологія

(Деміх Н.О.)

8.

 

301

Техн.штук. робіт

(Бельмас І.В.)

 

 

 

 

с/з

 

Фізична культура

(Сідько С.В.) 

Середа

1.

 

204

Осн.труд.законодав.

(Шпеньков О.С. )

108

Біологія і екологія

(Деміх Н.О.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

 

2.

 

 

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

 

 

3.

 

 

 

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

104

П Д Р

(Мовчан Я.М.)

 

Виробниче

4.

 

 

Виробниче

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

103

Укр. література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

навчання

 

5.

 

 

навчання

103

Укр. мова

(Мішкіна О.М.)

Гурт.

Захист Вітчизни

(Зайцев В.В.)

 

 

6.

 

 

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

104

Технології (автосправа)

(Доля П.Ю.)

 

 

7.

 

 

 

103

Укр. література

(Мішкіна О.М.)

104

Технології (автосправа)

(Доля П.Ю.)

 

 

8.

 

 

 

Гурт.

Захист Вітчизни

(Зайцев В.В.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер

1.

 

301

Техн. штукат. робіт

(Бельмас І.В.)

Гурт.

Захист Вітчизни

(Зайцев В.В.)

104

Технології (автосправа)

(Доля П.Ю.)

201

Українська література

(Ілюшечкіна О.В.)

2.

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

301

Технології (деревообробка)

(Бельмас І.В.)

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

3.

 

103

Укр. мова

(Мішкіна О.М.)

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

201

Українська література

(Ілюшечкіна О.В.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

4.

 

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

301

Технології (деревообробка)

(Бельмас І.В.)

204

Громадянська освіта

(Шпеньков О.С.)

202

 

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

5.

 

103

Укр. література

(Мішкіна О.М.)

204

Громадянська  освіта

(Шпеньков О.С.)

108

Географія

(Деміх Н.О.)

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

6.

 

108

Географія

(Деміх Н.О..)

103

Укр. література

(Мішкіна О.М.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

7.

 

Гурт.

Захист Вітчизни

(Кравченко Н.І.)

108

Географія

(Деміх Н.О..)

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

с/з

 

Фізична культура

(Сідько С.В.)

8.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

104

Технології (автосправа)

(Доля П.Ю.)

108

Географія

(Деміх Н.О.)

П’ятниця

1.

 

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

104

Технології (автосправа)

(Доля П.Ю.)

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

2.

 

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

106

 

Допуски і тех. вимірюв.

(Чаусова Г.А.)

3.

 

301

Техн. штукат. робіт

(Бельмас І.В.)

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

204

 

Історія України

(Шпеньков О.С.)

4.

 

202

 

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

301

Осн.буд.креслення

(Бельмас І.В.)

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

101

Осн. і техн.дуг.зварюв.

(Ковтуновська Н.І.)

5.

 

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

Гурт.

Захист Вітчизни

(Зайцев В.В.)

106

 

Осн. матеріалознавства

(Чаусова Г.А.)

6.

 

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

101

Охорона праці

(Ковтуновська Н.І.)

7.

 

 

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

108

Географія

(Деміх Н.О.)

8.

 

 

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

 

 

Гурт.

Захист Вітчизни

(Зайцев В.В.)

  

ІІ КУРС

Понеділок

№№ уроків

Час початку і завершення уроку

Місце прове-дення

СТ-18

Місце прове-дення

ВАС-18

Місце прове-дення

ЕГЗ-18

Місце прове-дення

 

Предмет, викладач

Предмет, викладач

Предмет, викладач

Предмет, викладач

1.

 

 

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В., Школяр В.П.)

 

 

2.

 

 

 

108

Захист Вітчизни

(Деміх Н.О.)

204

Громадянська освіта

(Шпеньков О.С.)

 

 

3.

 

 

Виробниче

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

201

Укр. мова

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

4.

 

 

навчання

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

101

Обл. і техн. дуг. зварювання

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

5.

 

 

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

101

Обл. і техн. дуг. зварювання

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

6.

 

 

 

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

108

Географія

(Деміх Н.О.)

 

 

7.

 

 

 

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

 

 

8.

 

 

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

306

Біологія і екологія

(Вдовкіна І.О.)

 

 

Вівторок

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

201

Укр. література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

 

 

3.

 

 

Виробниче

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

 

Виробниче

 

 

4.

 

 

навчання

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

навчання

 

 

5.

 

 

 

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

 

 

 

 

6.

 

 

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

 

 

7.

 

 

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

 

 

8.

 

 

 

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа

1.

 

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

201

Заруб література

(Ілюшечкіна О.В.)

204

Всесвітня історія

(Шпеньков О.С.)

 

 

2.

 

204

Осн. прав. знань

(Шпеньков О.С.)

306

Біологія і екологія

(Вдовкіна І.О.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

 

3.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

306

Біологія і екологія

(Вдовкіна І.О.)

 

 

4.

 

306

Біологія і екологія

(Вдовкіна І.О.)

104

Будова вант. автомобіля

(Доля П.Ю.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В., Школяр В.П.)

 

 

5.

 

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

204

Громадянська освіта

(Шпеньков О.С.)

201

Українська література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

6.

 

204

Громадянська освіта

(Шпеньков О.С.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

101

Обл. і техн. дуг. зварювання

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

7.

 

108

Захист Вітчизни

(Деміх Н.О.)

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

101

Обл. і техн. дуг. зварювання

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

8.

 

204

Осн. прав. знань

(Шпеньков О.С.)

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

201

Українська мова

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер

1.

 

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

 

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

 

2.

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

201

Українська література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

3.

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

101

Обл. і техн. дуг. зварюван.

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

4.

 

303

Математика

(Остренко .)

 

Виробниче

 

101

Обл. і техн. дуг. зварюван.

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

5.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

навчання

 

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

 

 

6.

 

305

Фізика і астрономія

(Вальчук Л.О.)

 

 

204

 Громадянська освіта

(Шпеньков О.С.)

 

 

7.

 

201

Укр. література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

306

Хімія

(Вдовкіна І.О.)

 

 

8.

 

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

1.

 

202

Інформатика

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

101

 

Обл. і техн. дуг. зварюван.

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

2.

 

204

Історія України

(Шпеньков О.С.)

 

 

101

Обл. і техн. дуг. зварюван.

(Ковтуновська Н.І.)

 

 

3.

 

201

Заруб. література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

Виробниче

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

4.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

навчання

 

204

 Історія України

(Шпеньков О.С.)

 

 

5.

 

301

Технології (деревообробка)

(Бельмас І.В.)

 

 

108

 

Європ. вибір України

(Деміх Н.О.)

 

 

6.

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

108

Захист Вітчизни

( Деміх Н.О.)

 

 

7.

 

303

Математика

(Остренко .)

 

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В., Школяр В.П.)

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ІІІ КУРС

Понеділок

№№ уроків

Час початку і завершення уроку

Місце прове-дення

ЛП-17

Місце прове-дення

СТ-17

Місце прове-дення

ВАС-17

Місце прове-дення

ЕГЗ-17

Предмет, викладач

Предмет, викладач

Предмет, викладач

Предмет, викладач

1.

 

 

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

105

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

 

 

2.

 

 

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

105

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

 

 

3.

 

 

Виробниче

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

Виробнича

 

4.

 

 

навчання

 

108

Европ. вибір України

(Деміх Н.О.)

306

Осн. безп. дор. руху

(Кравченко Н.І.)

 

практика

 

5.

 

 

 

305

Фізика

(Вальчук Л.О.)

104

Професійна  етика

(Доля П.Ю.)

 

 

6.

 

 

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

104

П Д Р

(Мовчан Я.М.)

 

 

7.

 

 

 

106

Осн. проф. мобільності

(Чаусова Г.А.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

Вівторок

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

305

Фізика

(Вальчук Л.О.)

 

 

3.

 

 

 

301

Техн. столярних  робіт

(Бельмас І.В.)

104

Будова вант. автомобіля

(Доля П.Ю.)

 

 

4.

 

 

Виробниче

 

301

Техн. столярних  робіт

(Бельмас І.В.)

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

 

5.

 

 

навчання

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

201

Укр. література

(Ілюшечкіна О.В.)

 

 

6.

 

 

 

 

103

Укр. література

(Мішкіна О.М.)

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

7.

 

 

 

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

202

Осн. раціон. і винахідницт.

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

Середа

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

Виробниче

 

 

Виробниче

 

 

Виробниче

 

Виробнича

 

4.

 

 

навчання

 

 

навчання

 

 

навчання

 

практика

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер

1.

 

302

Охорона праці

(Мовчан Я.М..)

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

103

Укр. література

(Мішкіна О.М..)

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

Виробниче

 

 

Виробниче

 

 

Виробнича

 

4.

 

305

Фізика

(Вальчук Л.О.)

 

навчання

 

 

навчання

 

практика

 

5.

 

203

Електротехніка

(Лук’яненко Т.О.)

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

206

Англійська мова

(Кобос О.Г.)

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

1.

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

 

 

 

 

 

 

2.

 

с/з

Фізична культура

(Школяр В.П.)

 

Виробниче

 

 

Виробниче

 

 

Виробнича

 

3.

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

навчання

 

 

навчання

 

практика

 

4.

 

303

Математика

(Остренко Л.Л.)

 

 

 

 

 

 

5.

 

304

Осн. галуз. економ.

(Казаков В.Г.)

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

групи ТУ

Понеділок

№№ уроків

Час початку і завершення уроку

Місце прове-дення

ВАС-ТУ/19

Місце прове-дення

АС-ТУ/19

Місце прове-дення

 

Предмет, викладач

Предмет, викладач

 

Предмет, викладач

1.

 

203

Електр.з осн. пром.елек.

(Лук’яненко Т.О.)

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

2.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

202

Електроматеріалознавство

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

3.

 

105

ПДР

(Мовчан Я.М.)

202

Електроматеріалознавство

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

4.

 

105

ПДР

(Мовчан Я.М.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

5.

 

108

Європ.вибір України

(Деміх Н.О.)

202

Елек. з осн.пром.електрон.

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

6.

 

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

7.

 

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

8.

 

106

Осн. проф.мобільності

(Чаусова Г.А.)

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

 

106

Осн. спож.знань

(Чаусова Г.А.)

 

 

 

 

2.

 

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

306

Матеріалознавство

(Вдовкіна І.О.)

 

 

3.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

302

Охорона праці

(Мовчан Я.М.)

 

 

4.

 

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

302

Охорона праці

(Мовчан Я.М.)

 

 

5.

 

105

ПДР

(Мовчан Я.М.)

202

Елек. з осн.пром.електрон.

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

6.

 

105

ПДР

(Мовчан Я.М.)

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

7.

 

104

Осн.безпеки дор.руху

(Доля П.Ю.)

106

Допуски і тех. вимірюв.

(Чаусова Г.А.)

 

 

8.

 

104

Осн.безпеки дор.руху

(Доля П.Ю.)

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

Середа

1.

 

104

Спецтехнологія

(Доля П.Ю.)

202

Елек. з осн.пром.електрон.

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

2.

 

104

Осн.безпеки дор.руху

(Доля П.Ю.)

108

Європ.вибір України

(Деміх Н.О.)

 

 

3.

 

104

Осн.безпеки дор.руху

(Доля П.Ю.)

108

Європ.вибір України

(Деміх Н.О.)

 

 

4.

 

108

Європ.вибір України

(Деміх Н.О.)

203

Читання креслень

(Лук’яненко Т.О.)

 

 

5.

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

203

Читання креслень

(Лук’яненко Т.О.)

 

 

6.

 

105

ПДР

(Мовчан Я.М.)

106

Допуски і тех.. вимірюв.

(Чаусова Г.А.)

 

 

7.

 

105

ПДР

(Мовчан Я.М.)

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

8.

 

106

Осн. проф.мобільності

(Чаусова Г.А.)

 

 

 

 

 

 

Четвер

1.

 

 

 

 

108

Європ.вибір України

(Деміх Н.О.)

 

 

2.

 

 

 

 

302

Охорона праці

(Мовчан Я.М.)

 

 

3.

 

 

Виробниче

 

302

Охорона праці

(Мовчан Я.М.)

 

 

4.

 

 

навчання

 

с/з

Фізична культура

(Сідько С.В.)

 

 

5.

 

 

 

 

202

Елек. з осн.пром.електрон.

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

6.

 

 

 

 

202

Елек. з осн.пром.електрон.

(Житкевич Н.Ю.)

 

 

7.

 

 

 

 

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

8.

 

 

 

304

Осн. галуз. економіки

(Казаков В.Г..)

 

 

П’ятниця

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

Виробниче

 

 

Виробниче

 

 

 

4.

 

 

навчання

 

 

навчання

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

8.