виставка.jpgТеатр відкриває завісу

От і прийшов березень , а з ним - весна. Час пробудження природи й людських почуттів, час оновлення і щирого завзяття в думках, справах і прагненнях. Людину завжди вирізняло з-поміж інших істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже не лише турботами про хліб насущний живе людина. Її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр.

23 березня 2021р. в бібліотечно - інформаційному центрі Кам’янського професійного ліцею пройшла виховна година у формі мандрівки «Театр відкриває завісу»,присвячена Міжнародному дню театру.

Впродовж години присутні мандрували у часі.

На зупинці «Античній» на них чекав грецький амфітеатр,де під відкритим небом десятки тисяч глядачів аплодували комедіям Аристофана та,захоплюючий подих, бій гладіаторів у Давньоримському Колізеї.

На зупинці «Середньовічній» під склепінням храму розгорнула своє дійство Великодня містерія.

Шекспірівський «глобус» навстіж розчинив двері на зупинці «Ренесансній».

Видатні українські драматурги та режисери Михайло Старицький,Марко Кропивницький та Іван Карпенко-Карий вітали ліцеїстів на зупинці «Українська -історична».

Окрему зупинку було присвячено основоположнику мистецького об’єднання «Березіль»,фундатору нового українського театру,Народному артисту України (посмертно)- Лесеві Курбасу ,який не поступився своїми переконаннями ціною власного життя аби сьогодні,на зупинці «Українська-сучасна» ліцеїсти мали змогу спостерігати,як українське драматичне мистецтво дедалі активніше інтегрується в Європейський культурний простір,та зайвий раз насолодитися грою талановитих акторів українського театру Богдана Ступки, Ади Роговцевої,Анатолія Хостікоєва,Ольги та Наталі Сумських.

На зупинці «Кам’янській» радо зустрів гостей Кам’янський музично-драматичний театр ім. Лесі Українки

хл1.jpg Валя.jpg хл2.jpg

На завершення мандрівки присутніх привітала творча студія ліцею. Учасники розіграли сатиричні сценки,а художній керівник студії Тимофєєва Валентина Михайлівна виконала авторську пісню,яку вона присвятила театральному мистецтву.

Під читання вірша «Завжди аплодуйте акторам» захід завершився бурними оплесками!