ЗВІТ

Кам’янського професійного ліцею

щодо проведення тижня англійської мови

На виконання наказу по КПЛ №35-Н від 16.05.2021   «Про організацію та проведення  тижня іноземних мов» в період з 19.04.2021 по 23.04.2021 в ліцеї  були організовані та проведені відповідні заходи.

В основу планування тижня іноземних мов (далі – Тижня) покладена реалізація компетентнісного підходу. Магістральним напрямом діяльності викладача було формування основних груп компетентностей, що здійснювалося в процесі безпосередньої взаємодії з кожним здобувачем освіти.

Тиждень заплановано та проведено з урахуванням рекомендацій щодо змішаної форми проведення заходів та дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Тиждень представлено у віртуальній кімнаті за посиланням https://docs.google.com/presentation/d/1AIUxWx1sDECwh1-sN-OG7yLQAR_jEFr9j5jXhYJtw5A/edit?usp=sharing

В режимі of-line відбулися:

  • тематичне оформлення холу ліцею «English week decoration»;
  • фотогалерея «Пам’ятки Лондона»;
  • гра “ Roll and play”. Мета - розширення і поглиблення лінгвістичних знань та розвитку комунікативної компетенції;
  • відеоподорож “Things you know before you go to UK”. Головна мета заходу - підвищення мотивації серед здобувачів освіти до вивчення іноземної мови, розширення знання про культуру країни, мова якої вивчається, формування лінгвокраїнознавчої компетентності;

  • засідання гуртка “English in my hART@”. Здобувачі освіти зустрілись для створення оздоблення та оформлення освітнього простору кабінету англійської мови за тенденціями НОП . Гуртківці розвивали свої творчі здібності, вміння спілкуватись, концентрувати увагу, логічно викладати думки, та разом з викладачем створювали мотивуючий до вивчення англійської мови простір.

C:\Users\Admin\Downloads\изображение_viber_2021-04-28_12-17-47.jpg

До on-line блоку включено:

  • навчально-розважальна панель «Дозвілля з користю»;
  • віртуальний кабінет для здобувачів освіти «Самоосвіта: вивчаємо англійську (ознайомлення з ресурсами для вивчення англійської мови)»;
  • вікторина до Дня Землі “ How green are you?”.

Тиждень іноземної мови дозволив активізувати діяльність здобувачів освіти, стимулювати їх подальшу роботу, придбати нові та вдосконалювати вже набуті навички. Цей період став цікавим епізодом ліцейного життя . Підведення підсумків тижня відбулося у формі створення відеоролика.

Відеозвіт «Тиждень англійської мови»

https://drive.google.com/file/d/1DUhzzfjFUcsPYeEcTpnaPmy6dafZnAKt/view?usp=sharing