«Тиждень психології»

Згідно плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, наказу Кам’янського професійного ліцею № 36 Н від 16.04.2021 року «Про проведення тижня психології» та святкування 23 квітня Всеукраїнського дня психолога соціально-психологічною службою КПЛ з 19.04 по 23.04.2021 року було проведено тиждень психології «Через емоції до здоров’я».

Перший день – пройшов під гаслом «Роби добро, будь щаслимим!»

Організація бінарного відкриття. Акція «Пошта щастя», «500 причин бути щасливими», «Рівень щастя» - для підвищення емоційного інтелекту, розвитку комунікативної компетенції, створення позитивного емоційного настрою в умовах карантину, пропаганда навичок конструктивного спілкування та розвитку життєвої компетенції.

C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новое изображение.JPG

C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новое изображение.JPG

Наступний день пройшов під гаслом: «Ми за здоровий спосіб життя». Під час виховної години на тему: «Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я» проведеного соціальним педагогом Сьомочкіною О.М. здобувам освіти була надана інформація про шкідливий вплив тютюнопаління, алкоголю, наркотиків на організм людини що викликає пагубні звички та смертельні захворювання.

Третій день – пройшов під гаслом: «День психологічних експериментів», соціально-психологічний експеримент «Як зароджуються плітки», «Ефект натовпу». Тренінг від практичного психолога Шевчук Ю.О. «Бар’єри спілкування». Мета: показати учасникам через тренінгові вправи механізми створення неефективної комунікації, виявити фактори, що впливають на спотворення інформації у процесі спілкування. Щоб ефективно спілкуватися, ми повинні розуміти, що ми всі відрізняємося тим, як ми сприймаємо світ і використовуємо це розуміння як керівництво для нашого спілкування з іншими.

C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новое изображение.JPG

Четвертий день присвячений комунікативним іграм. Соціально-психологічною службою проведено круглий стіл «Соціально-психологічні ігри» (претензії та компліменти, шість секунд, психологічна мафія). Через психологічну гру, ми маємо унікальну можливість програвання поведінкових реакцій, можливість побути в «іншій ролі». Гра відмінно запускає рефлексивні складові психіки, що благотворно позначається на психологічному стані учасників.

 

П’ятий день 23 квітня Всеукраїнський День психолога. У професійне свято «День психолога» ми приєднуємося до численних привітань обласного навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, соціально-психологічною службою Дніпропетровської області ОМО Домінанта «Вітальний марафон».

C:\Documents and Settings\Администратор\Рабочий стол\Новое изображение.JPG