У Кам’янському професійному ліцеї  відбувся  тиждень  фахової майстерності з професії « Штукатур. Лицювальник- плиточник», «Столяр». « Ми майбутнє твоє, Україно!»

             Мета тижня: підвищення престижу професій, подальший професійний розвиток здобувачів освіти, як майбутніх майстрів своєї справи, розвиток їх творчих здібностей. З понеділка по п’ятницю учні не сумували, а брали участь у цікавих заходах, конкурсах фахової майстерності, що спонукали їх до творчої активності,  пізнання професії. В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх здобувачів освіти ліцею.

Тиждень розпочався «Інформаційним днем». На першому поверсі КПЛ було організовано виставку стіннівок професійного спрямування, сучасних матеріалів та інформаційної літератури за професією.  Виставка мала на меті продемонструвати практичні навички здобувачів освіти, які вони отримали під час виробничого навчання.

В рамках тижня майстри провели майстер – класи.

Майстер  виробничого навчання Рябчій Т.Г. провів майстер-клас «Виготовлення полиці для зошитів в кабінети загальноосвітніх дисциплін».

Майстер  виробничого навчанняТереньєва Ю.Г. провела  майстер-клас: «Утеплення цокольної частини будівель та її облицювання».

Майстер  виробничого навчання Тягнирядно Г.І. провела  майстер-клас: «Оштукатурення укосів»

В інформаційному центрі ліцею функціонували дві експозиції:1)книжкова виставка за темою: «Книжковий вернісаж професії: «Столяр»;2)книжково — іллюстраційна виставка за темою: «Майбутньому спеціалісту». Підготувала та здійснила інформаційний супровід експозицій бібліотекар ліцею Татарган Віра Олексіївна.

В рамках тижня відбулися наступні заходи:

 "Квест гра-змагання "Професійний експрес" та  захід «Наша професія – найкраща»

При підведенні підсумків тижня фахової майстерності визначено активних здобувачів освіти. На загальноліцейній лінійці здобувачів освіти нагороджено подяками за участь.

   Предметний тиждень з  професії «Столяр, «Штукатур. Лицювальник- плиточник», дав змогу донести до кожного учасника освітнього  процесу цікаві заходи, глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, показати ерудицію, інтелект, кмітливість та отримати безліч позитивних емоцій. У проведенні взяли активну участь здобувачі освіти, майстри виробничого навчання, викладачі.

Відеоролик щодо проведення тижня  можна переглянути за посиланням :

https://www.facebook.com/100028066403986/videos/601659411524657?idorvanity=2890666237644939