У Кам’янському професійному ліцеї  відбувся  тиждень «Електротехнічних дисциплін»:  « Я навчаюсь, бо потрібен країні» .

У рамках Тижня  проведено багато цікавих та пізнавальних заходів, покликаних підкреслити значення професії «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та «Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка). Апаратник підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції» у молоді, перспективи розвитку та трансформації у сьогоденні.

Відкриття тижня відбулося через знайомство з презентаціями «Майбутнє своїми руками»(викладач спецдисциплінКовтуновська Н.І. ) та  «Шлях в професію» (групи ЕГЗ-22, ЕГЗ-21, ЕГЗ-20). На здобувачів освіти чекали розважально – пізнавальні заходи з розвитку професійних компетенцій, а саме:

Інтерактивні вправи  в ігровій формі  LearningApps.org«Перевір себе»:   «Обладнання зварювального поста»; «Будова зварювальної дуги»; «Зварні з’єднання»; «Дугове зварювання – переваги і недоліки»; «Фарбування балонів з газом»; «Особливості металургійних процесів при зварюванні»; ЛОГІЧНІ ПАРИ - (Дугове наплавлення покритими електродами); Матеріалознавство- Метали, неметали, сплави; Геометрія в електротехніці; Основи  електротехніки; Кросворд-задача; Слюсарні  справи.

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ:«Освіта скарб, праця- ключ до нього»

Теоретична частина -GOOGLE-ТЕСТИ  ДЛЯ КОНТРОЛЯ ЗНАНЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ  З ТЕМ  «Технологія і обладнання зварювання плавленням»; вправи з англійської мови  в професійному спрямуванні.

Практична частина - «Вправний зварник»

Сучаснийсвітповністютримається на металі. Без нього не можнапобудувативисокібудівлі, машини, кораблі.Зварник–професіявідповідальна, майжевіртуозна, відякостіроботиякогозалежитьбагатощо - довговічність і стійкістьбудівельнихконструкцій, робота і термінслужбирізноїтехніки. Хібаце не справжнямагія?

Майстер-клас: «Зварник – володар вогню і металу» . Майстри виробничого навчання продемонстрували види зварювання: газове зварювання – Марченко В.О. , електродугове – Трищенко С.В. , аргоно-дугове – Ткаченко М.В. із закріпленням здобутих навичок здобувачами освіти груп електрогазозварників.

Всі учасники нагороджені грамотами та подяками:

В професійно-теоретичному конкурсі:

1 місце група  ЕГЗ-22    – Вдовкін Ілля, Повар Сніжана;

1 місце група  ЕГЗ-21    – Наточій Денис:

1 місце  група  ЕГЗ-20  –  Гаращенко Сергій

В професійно-практичному конкурсі:

1 місце група ЕГЗ-22 – Кузьмін Даніїл; 

2 місце група ЕГЗ-22 – Вдовкін Ілля, Лазуткін Дмитро;

1 місце група ЕГЗ-21 – Наточій Денис;  2 місце група ЕГЗ-21 – Маловиця Майя;

1 місце група ЕГЗ-20 – Моргун Сергій;

2 місце група ЕГЗ-20 – Гаращенко Сергій, Нестеренко Максим.

Подяки отримали: Повар Сніжана (ЕГЗ-22), Наточій Владислав (ЕГЗ-21),

Нестеренко Денис (ЕГЗ-20), Вороб’йов Андрій (ЕГЗ-20),

Аверенкова Євгенія (СА-ТУ/21), Гунько Альона (СА-ТУ/21)

ВІДБУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ !