Умілим рукам - завжди шана

З метою розвитку пізнавальних інтересів учнів, поглиблення та поширення знань з обраних професій, виявлення творчих здібностей з 25 листопада по 06 грудня березня у Кам’янському професійному ліцеї була проведена декада загально будівельних дисциплін за професіями «Штукатур. Лицювальник- плиточник», «Столяр»,в якій брали участь кращі учні, а також викладачі та майстри виробничого навчання.

 Заходи декади були насичені подіями і передбачали багато цікавих моментів. В актовій залі закладу проведено урочисте відкриття, на якому з вітальним словом виступив директор ліцею В.П.Школяр. Його виступ був акцентований на тому, як важливо зробити правильний життєвий вибір і обрати професію. Під час декади були проведені такі заходи: конкурс стінних газет: «Розкажи про свою професію», виставка творчих робіт учнів,майстрів виробничого навчання та викладачів :« Рукам робота – душі спокій…», а також конкурси, вікторини і турнір з професій.

Майстри виробничого навчання провели майстер-класи, конкурси фахової майстерності з використанням новітніх технологій в будівництві.

Активність учнів під час проведення заходу довела, що професія, яку вони опановують, обрана вдало.

На завершення заходу керівники навчального закладу побажали учням успіху у професійному становленні, відзначили кращих учнів грамотами та подарунками.

H:\31.03.2016\DSCF8004.JPG

F:\ДЕКАКДА\звыт про декаду\IMG-5c1e3be24577946cc79047d1a987127c-V.jpg

F:\ДЕКАКДА\звыт про декаду\IMG-c8985cb57078a926aa9edbec0aae0d74-V.jpg