0-02-05-f4d56074bc7e0192f98f3e760bcd375219a099a2da63b2b6190c61fa3519952a_e185c320.jpg1 вересня - День знань - для Кам’янського професійного ліцею це особливе свято! Яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Під звуки Державного Гімну України було урочисто піднято Державний Прапор.

Нікого не залишила байдужим пісня «Моя Україна» у виконанні художнього керівника ліцею

Тимофєєвої Валентини Михайлівни.

ВМ 1.jpg

виступ дир.jpg

Звідусіль лунали теплі поздоровлення. Із привітальним словом до здобувачів освіти та педколективу звернувся директор Кам’янського професійного ліцею Віктор ШКОЛЯР. Він побажав, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, творче натхнення та радість успіхів і звершень у навчальному процесі. «Цей рік буде для нас нелегким, але цікавим, тож кожен з учасників цього процесу має працювати на совість. Потрібно чесно віддавати Батьківщині свої зусилля, якщо ми хочемо жити добре.»

арка 11.jpg Також із привітальним словом до здобувачів освіти звернувся Голова первинної профспілкової організації ПАТ ДЗМД Едуард СНІТЬКО. Він побажав здобувачам освіти успіхів, наполегливості, цілеспрямованості в оволодінні професійними навичками, висловив надію на подальшу плідну співпрацю! Також Едуард Вікторович наголосив, що під час проходження виробничої практики на підприємстві кращі здобувачі освіти за результатами року будуть удостоєні звання «Стипендіат» профспілкового комітету ПАТ ДЗМД з виплатою одноразової стипендії.

По завершенні свята,прямуючи на перший урок «Державні символи України», всі бажаючі мали змогу пройти під аркою бажань та загадати бажання, яке протягом навчального року неодмінно справдиться!